SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.
2954662. SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 35, djup 50, höjd 62,5cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 452