Karmstol med träskuren dekor
Fleuroner vid ryggkrön och bensarg
Klädda armlän
Spikad klädsel
Ben med kannelyrer.
Bruksskick
Slitage.
Karmstol med träskuren dekor
Klädda armlän
Spikad klädsel
Ben med kannelyrer.
Bruksskick
Slitage.