KARMSTOL i rokoko-stil, 1900-tal.

295465. KARMSTOL i rokoko-stil, 1900-tal.

Karmstol med träskuren dekor
Fleuroner vid ryggkrön och bensarg
Klädda armlän
Spikad klädsel
Ben med kannelyrer.

Bruksskick
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol med träskuren dekor
Klädda armlän
Spikad klädsel
Ben med kannelyrer.

Bruksskick
Slitage.

Antal besök: 3 916