KAMEROR, 4 st, bl.a.Yashica. 1900-talets mitt.

295456. KAMEROR, 4 st, bl.a.Yashica. 1900-talets mitt.

Småbildskamera, 35 mm, Yashica, Minister III.
Smalfilmskamera, dubbel-8, Bell & Howell, Director Series (Electric Eye) i original väska.
Polaroid Land Camera 1000. Mjukväska medföljer.
Videokamera, VHS-C, NV-MC6, Panasonic. Laddare, batterier samt originalväska medföljer.

Burksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857