BRICKBORD, rokoko, 1700/1800-tal.

295429. BRICKBORD, rokoko, 1700/1800-tal.

Proveniens Adelsnäs Slott, Åtvidaberg.
Ek.
Ca. längd 77, bredd 55, 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 088