PETER JAKOBY. Hus landskap, olja på duk, signerade P Jakoby.

295355. PETER JAKOBY. Hus landskap, olja på duk, signerade P Jakoby.

34x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x54 cm.

Antal besök: 2 281