RADIOMÖBEL, Grundig 7063, 1900-talets mitt.

295335. RADIOMÖBEL, Grundig 7063, 1900-talets mitt.

Längd 72 cm.
Bredd 39,5 cm.
Höjd 85 cm.

Bruksslitage, smärre skador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 cm.
Bredd 39,5 cm.
Höjd 85 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 626