SALTKAR, silver med glasinsatser, 2 stycken, empirestil, 1900-tal.

295301. SALTKAR, silver med glasinsatser, 2 stycken, empirestil, 1900-tal.

Höjd 5,2 cm.
Diameter 5,4 cm.
Stämplade 800.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,2 cm.
Diameter 5,4 cm.
Stämplade 800.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 462