LJUSPLÅTAR i mässing, ett par, barockstil, 1900-tal.

295297. LJUSPLÅTAR i mässing, ett par, barockstil, 1900-tal.

Driven dekor av bl a blad och hjärtan.
För två ljus vardera.
Höjd ca 56 cm.

Slitage.
Fläckar.
Ljusarmar något sneda.

Gör en kostnadsfri värdering!

För två ljus vardera.
Höjd ca 56 cm.

Slitage.
Fläckar.
Ljusarmar något sneda.

Antal besök: 946