MATSALSGRUPP, 5 delar, "Axet", Gustaviansk stil, 1900-tal.

295273. MATSALSGRUPP, 5 delar, "Axet", Gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, längd 110, bredd 110, höjd 73,5, totallängd 205,5 cm.
Stolar, sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, sitthöjd ca 45 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 067