JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition, färglitografi nr 13/185, signerad.

295267. JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition, färglitografi nr 13/185, signerad.

48x32 cm.

Något gulnad.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

48x32 cm.

Något gulnad.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 481