BARVAGN, 1960/70-tal.

BARVAGN, 1960/70-tal.
2952366. BARVAGN, 1960/70-tal.

Teak med delvis vitlaminerad bricka och inredning. Uppfällbar skiva. Liten löstagbar bricka. Längd 70, bredd 50, höjd 50 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 819