MATGRUPP, 5 delar, Sibast Furniture, Danmark, 1960-tal.

295182. MATGRUPP, 5 delar, Sibast Furniture, Danmark, 1960-tal.

Stolar, 4 st.
Bord, diameter ca. 110, höjd 72 cm.
Skivor, 2 st á 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4 st.
Skivor, 2 st á 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 277