VAS, rökfärgat glas, 1936.

VAS, rökfärgat glas, 1936.
295181. VAS, rökfärgat glas, 1936.

Otydlig signering
Höjd 19 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig signering
Höjd 19 cm.

Bruksslitage samt repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 347