FÅTÖLJ, Göte Mobler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

295170. FÅTÖLJ, Göte Mobler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Lös sitt- samt ryggdyna.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös sitt- samt ryggdyna.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 024