SMYCKEN 7 delar samt FINGERBORG med emaljarbete, silver, 1900-tal.
295166. SMYCKEN 7 delar samt FINGERBORG med emaljarbete, silver, 1900-tal.
2 nålar, ring (storlek ca 14,5), 1 par knappar, 2 broscher varav en Thyra Vieth samt 1 par örhängen med skruv.
Fingerborg med emaljdekor, svensk importstämpel, höjd ca 2 cm.
Slitage, gravyr på knappar, brosch Thyra Vieth med skadad sten.