MODELLBILAR, 11 st, Corgi Toys och Tekno.

295121. MODELLBILAR, 11 st, Corgi Toys och Tekno.

Mercedes-Benz 300 S.L. Roadster, Corgi Toys, England
Fiat 1800, Corgi Toys
Ford Thunderbird, Corgi Toys
E-Type Jaguar, Corgi Toys
Mercedes Benz 300 S.L. Roadster, Corgi Toys
Bedford tractor, Big unit, Corgi Major Toys
2 st Studebaker Golden Hawk, Corgi Toys
Volkswagen, Tekno, Danmark
Ford Thunderbird, Tekno
Volvo Amazon, Tekno.

Slitage, skador, delar saknas. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiat 1800, Corgi Toys
Ford Thunderbird, Corgi Toys
E-Type Jaguar, Corgi Toys
Volkswagen, Tekno, Danmark
Ford Thunderbird, Tekno
Volvo Amazon, Tekno.

Antal besök: 1 446