Mercedes-Benz 300 S.L. Roadster, Corgi Toys, England
Fiat 1800, Corgi Toys
Ford Thunderbird, Corgi Toys
E-Type Jaguar, Corgi Toys
Mercedes Benz 300 S.L. Roadster, Corgi Toys
Bedford tractor, Big unit, Corgi Major Toys
2 st Studebaker Golden Hawk, Corgi Toys
Volkswagen, Tekno, Danmark
Ford Thunderbird, Tekno
Volvo Amazon, Tekno.
Slitage, skador, delar saknas. Ej genomgångna.
Fiat 1800, Corgi Toys
Ford Thunderbird, Corgi Toys
E-Type Jaguar, Corgi Toys
Volkswagen, Tekno, Danmark
Ford Thunderbird, Tekno
Volvo Amazon, Tekno.