CARL OSCAR LARSSON. Gatubild från Kåseberga, olja på pannå, signerad C O Larsson.

295088. CARL OSCAR LARSSON. Gatubild från Kåseberga, olja på pannå, signerad C O Larsson.

41x33 cm.

Carl Oscar Larsson (1887–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

41x33 cm.

Antal besök: 1 067