BORD, rikliga sniderier, lackarbete, Kina, 1800-tal.

295075. BORD, rikliga sniderier, lackarbete, Kina, 1800-tal.

Höjd 42 cm.
Längd 122 cm.
Bredd 48 cm.

Bruksslitage.
Avslag, märken och mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.
Längd 122 cm.
Bredd 48 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 954