ARMBANDSUR, automatisk, gulddoublé, Omega Genèver, 1970-tal.

295037. ARMBANDSUR, automatisk, gulddoublé, Omega Genèver, 1970-tal.

Herrmodell. Datum. Plexiglas. Armband i gul metall. Diameter 35 mm.

Bruksslitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fungerar.

Antal besök: 1 189