TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900/2000-tal.

295035. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900/2000-tal.

Lättmetall.
Bord, 2 stolar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättmetall.
Bord, 2 stolar.

Bruksslitage.

Antal besök: 698