RAILI EEROLA. Figuriner, 4 st, pingviner, keramik, Arabia. 1900-talets mitt.

294964. RAILI EEROLA. Figuriner, 4 st, pingviner, keramik, Arabia. 1900-talets mitt.

Signerade.
Höjd 3,5 - 5,5 cm.

Smärre bruksslitage, en större pingvin med smärre glasyrsläpp på näbben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade.
Höjd 3,5 - 5,5 cm.

Antal besök: 5 669