ULRICA HYDMAN-VALLIEN. "Min Turturduva", Olja på duk, signerad.

294956. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. "Min Turturduva", Olja på duk, signerad.

Cirka 70 x 90 cm.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 70 x 90 cm.

Antal besök: 1 786