Hörnhylla höjd 100 cm, bredd 36 cm. Bordsspegel med 2 lådor. Höjd 74 cm. Proveniens: Kurt och Inga Ahlström, Sjöbonäs egendom, Hjo.
Slitage. Tejpade urklipp på ramen.