REPRODUKTION, förgylld ram, 1900-talets fjärde kvartal.

294949. REPRODUKTION, förgylld ram, 1900-talets fjärde kvartal.

68 x 100 cm (till ram).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 100 cm (till ram).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 630