PIPSTÄLL, piphylla, 1800-tal.

PIPSTÄLL, piphylla, 1800-tal.
294926. PIPSTÄLL, piphylla, 1800-tal.

3 lådor. Höjd 95, bredd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 805