LANTERNOR, 1 par, koppar, med fotogenbelysningar, 1900-talets första hälft.

294923. LANTERNOR, 1 par, koppar, med fotogenbelysningar, 1900-talets första hälft.

Röd samt blå glasinsats. Höjd ca 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 200