SOFFA, Offecct med divan, 2000-tal.

2949140. SOFFA, Offecct med divan, 2000-tal.

Gråklädsel, lösa plymåer med avtagbar klädsel, total längd ca 298 cm, divan ca 150 cm, sitthöjd 42 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 774