SUZANNE NESSIM. Kvinna och hundar. Färgetsning, signerad -84 och numrerad 27/75.

294904. SUZANNE NESSIM. Kvinna och hundar. Färgetsning, signerad -84 och numrerad 27/75.

Bildyta 37,5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 37,5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 928