PARTI DIVERSE, orientaliskt, 1900-tal.

294887. PARTI DIVERSE, orientaliskt, 1900-tal.

Bestående av bla träsnidade figurer, skrin, "Fukien Cork Picture", fat mm Högsta höjd ca 36 cm.

Slitage och skador, glas till korkarbete saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 906