TOFTEN MØBEL. Phono möbler, Danmark, 1960-tal.

2948559. TOFTEN MØBEL. Phono möbler, Danmark, 1960-tal.

Toften Møbel, Phono möbler, Danmark, 1960-tal, tillverkade av teak. Rullbar Märk tillverkaren på undersidan.
Mått: h. 47,5 cm. B. 66,5 cm T. 41 cm.

Åldersanpassat tillstånd med repor och nötningar. missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 275