ERIK OLSON. "Toilettbord", olja på duk, signerad och daterad, Erik Olson 1965.

294832. ERIK OLSON. "Toilettbord", olja på duk, signerad och daterad, Erik Olson 1965.

71 x 73,5 cm.

Färgbortfall. Mindre krackeleringar.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 73,5 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 1 843