XAVIER BLANCH. Vas.

XAVIER BLANCH. Vas.
2948007. XAVIER BLANCH. Vas.

Olja på duk
Signerad
65x54 cm.

Liten skada och förlust i bildskiktet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
2948007. XAVIER BLANCH. Vas.

Olja på duk
Signerad
65x54 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 248