MATTOR 4 st, rölakan, signerad S.H., BJ.

294798. MATTOR 4 st, rölakan, signerad S.H., BJ.

Blå toner, signerad S.H. 195x142 cm.
Blå toner osignerad 250x80 cm.
2 mattor, signerade BJ, 127x62 cm.
Proveniens: Kurt och Inga Ahlström, Sjöbonäs egendom, Hjo.

Varierande slitage, större mattan med kraftigt slitage, varp i dagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 395