AUGUST STEPHAN (1868-1936). Slavmarknad.

2947901. AUGUST STEPHAN (1868-1936). Slavmarknad.

August Stephan (1868-1936), slavmarknad, olja på duk, signerad 'Stephan Sedlacek', ca. 76 x 120, med stuckaturram ca. 98 x 143 cm.

Delvis duk med små blåmärken och små tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 236