SIDEBOARD med intarsia, 1930/40-tal.

294781. SIDEBOARD med intarsia, 1930/40-tal.

Längd 152, bredd 52, höjd 73 cm.

Slitage. Främst i form a repor/fläckar på ovansida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 588