SKÅL PÅ FOT, glas och nysilver, möjligtvis Ryssland, 1900-talets första hälft.

29473. SKÅL PÅ FOT, glas och nysilver, möjligtvis Ryssland, 1900-talets första hälft.

Turkosfärgad glasskål, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 857