GLASSERVIS, 45 delar, 1900-talets mitt.

294735. GLASSERVIS, 45 delar, 1900-talets mitt.

12 grogglas höjd 24,5
10 konjakskupor höjd 11,5
11 snapsglas höjd 10
12 likörglas höjd 8,5 cm.

Bruksslitage, någon nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 grogglas höjd 24,5
10 konjakskupor höjd 11,5
11 snapsglas höjd 10
12 likörglas höjd 8,5 cm.

Bruksslitage, någon nagg.

Antal besök: 693