OKÄND KONSTNÄR. Sydlänskt motiv, olja på duk, signerad A Giraldo.

29471. OKÄND KONSTNÄR. Sydlänskt motiv, olja på duk, signerad A Giraldo.

67 x 97 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 97 cm.

Antal besök: 3 401