ABRAHAM KROL. Kärleksparet. Etsning. Signerad Krol. 20/50.

29468. ABRAHAM KROL. Kärleksparet. Etsning. Signerad Krol. 20/50.

24 x 29 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 29 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 179