FRANS OSCAR STENWALL. Olja på duk, sign.

294674. FRANS OSCAR STENWALL. Olja på duk, sign.

Kanalmotiv. 63x52 cm.

Krackeleringar, icke spänd duk, retuscher samt fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanalmotiv. 63x52 cm.

Antal besök: 1 422