PARTI SILVER, 10 delar, 1900-tal.

294655. PARTI SILVER, 10 delar, 1900-tal.

Bestående av bla. läppstiftsfodral, gallerskål, pokal Nordiska Spelen 1913, skålens längd ca 18 cm. Total vikt ca 415 g.

Slitage, gravyr, repor, läppstiftsfodral med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 842