Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kor i landskap, akvarell, signera E Connad och daterad 1918?
294650. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kor i landskap, akvarell, signera E Connad och daterad 1918?
33x26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x26 cm.
Garpenhus Auktioner
745