RING, platina/950, slät modell, engelska stämplar.

2946471. RING, platina/950, slät modell, engelska stämplar.

Ringstorlek ca 20 mm, vikt 11,6 g.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 812