KAPPA, ull / bouclé, 1960-tal. Vintage. Strl 38-44.

294628. KAPPA, ull / bouclé, 1960-tal. Vintage. Strl 38-44.

Naturfärgad/brun bouclé. Vid skärning, asymmetrisk ficka fram. Knäppning med stora knappar. Fri passform.
Rygglängd 118 cm, knappar, diameter ca 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 845