HÄNGSKÅP, allmoge, daterat 1803.

29462. HÄNGSKÅP, allmoge, daterat 1803.

Nyckel finns.
Längd 57, bredd 21, höjd ca 59 cm.

Slitage, smärre skador. Färgbortfall. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 2 569