BORD, 1900-talets första hälft, längd 250 x 100 cm.

294608. BORD, 1900-talets första hälft, längd 250 x 100 cm.

Längd 250 cm
Bredd 100 cm
Höjd 78 cm
Med filtklädd skiva.

Bruksslitage, stötmärke, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 250 cm
Bredd 100 cm
Höjd 78 cm
Med filtklädd skiva.

Antal besök: 595