SÅSSNIPA, porslin, Kina, 1700-tal.

294607. SÅSSNIPA, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor av blommor i famille rose-glasyr. Längd 21 cm.

Glasyrbortfall samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasyrbortfall samt nagg.

Antal besök: 853