VAKTUR, 2 st, 1900-talets första hälft.

294469. VAKTUR, 2 st, 1900-talets första hälft.

2 nycklar medföljer. Diameter inkl läderfodral ca 13,5 cm.

Slitage. 1 läderfodral med senare hål för nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908