MINIATYRER, 3 st, porslin, 1900-tal.

294446. MINIATYRER, 3 st, porslin, 1900-tal.

Rokokofigurer samt barn. Höjd 6-11 cm.

Två figuriner med lagningar, sittande kvinna samt barn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 687