BÄNKAR, 1 par, ådringsmålade, 1900-talets första hälft.

294443. BÄNKAR, 1 par, ådringsmålade, 1900-talets första hälft.

Bänkar 1 par, ådringsmålade.
Längd 148 cm
Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bänkar 1 par, ådringsmålade.
Längd 148 cm
Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 700